Lavazza – włoski smak i aromat

Włoska kawa Lavazza jest uważana za jedną z najwykwintniejszych. Dzięki jej wieloletniemu prezesowi – Emilowi Lavazzy – została rozsławiona na cały świat, a przy tym stała się ogólnodostępna. Ta marka to synonim gwarancji jakości, smaku i aromatu.

Włoska klasa, smak i aromat

Historia firmy sięga końca XIX wieku, ale tak naprawdę na światowy rynek wybił ją Emil Lavazza. Do teraz jest to jedna z najsławniejszych i najczęściej kupowanych kaw z górnej półki. Dzięki światowej dystrybucji ta włoska kawa stała się dostępna dla wszystkich. Ten włoski synonim luksusu za działań Emila Lavazzy doczekał się wielu odmian. Obecnie na rynku dostępnych jest aż kilkanaście rodzajów tej kawy: w ziarnach, mielonej, a nawet w kapsułkach z przeznaczeniem do specjalnych ekspresów. Lavazza tworzona jest ze stuprocentowej Arabici i takich jej odmian jak Qualita Oro, Pienaroma czy Tierra, które pochodzą z najlepszych plantacji Ameryki, Brazyli oraz Afryki. Para pijąca lavazze

Lavazza ceni sobie różnorodność

W internecie można zakupić aż kilkanaście odmian Lavazzy. Caffe Espresso, Lavazza Crema e Aroma, Lavazza Crema e Gusto Forte, Lavazza Grande Ristorazione – to tylko niektóre z nich. Każde charakteryzuje specyficzny smak, moc, aromat. Gorzkie, czekoladowe, delikatne – kawa Lavazza pomyślała o wszystkich pasjonatach kawy dając im do wyboru szeroką gamę swoich produktów o różnym stopniu intensywności. Marka dba o użytkowników ekspresów różnego rodzaju i kawiarek. Produkty są dostępne pod tym adresem: https://www.esklepik.com.pl/pol_m_Kawa_KAWA-ZIARNISTA_Lavazza-158.html Kawy są bardzo wydajne, zwyczajowo pakowane w kilogramowych paczkach, a do tego w atrakcyjnych cenach. Do tego w sklepie dostępna jest najnowsza linia kawy Lavazza - Gran Riserva, która jest starannie dobraną kompozycją składającą się w 80% z ziaren gatunku Arabica pochodzącej z Brazylii, Gwatemali, Hondurasu oraz 20% indyjskiej Robusty. Ten gatunek Lavazzy charakteryzuje się średnio palonymi ziarnami, które nadają kawie aksamitnego smaku, ale i intensywnego aromatu. To jeden z gatunków, które warto sprawdzić i z kilkunastu propozycji kawy Lavazza wybrać swój ulubiony.