Rakieta do tenisa stołowego Atemi 2000 jest przeznaczona do profesjonalnej gry dla prawdziwych zawodowców jak i osób amatorsko zajmujących się tym sportem.

Jaką technologię zawarto w rakietce?

Atemi 2000

Omawiany przedmiot posiada zastosowany w niej system APS (Additional Power System). Technologia ta zapewnia elastyczność i wytrzymałość podstawy dzięki wyjątkowo zaprojektowanym uchwytom, które w działaniu przypominają sprężyny i znajdują się po obu stronach rakietki. Umieszczone w rączce Atemi 2000 wyjątkowe puste przestrzenie mają za zadanie zmniejszyć jej ciężar i przesunąć jej środek ciężkości z dala od rączki, dzięki czemu umożliwi znacznie szybsze przesunięcia bez straty wyczucia piłeczki. Przez wielu profesjonalistów ta technologia jest uważana za przełom wśród rakietek do tenisa stołowego, zmodernizowana konstrukcja rączki, wykazująca się większą elastycznością. Lepsza kontrola piłeczki jest możliwa dzięki zastosowaniu uchwytów działających jak sprężyny. Jest to cenione przez zawodowych graczy jak i amatorów.

Z czego została wykonana?

Rakietka Atemi 2000 jest wyprodukowana z najwyższej klasy materiałów, są to: * Pięcio warstwowa sklejka (Limba, Acajou, Abachi); *Gąbka o grubości 2,2 mm; *Okładzina ofensywnych (Atemi IPPON). Specyfikacja: *Prędkość: 95 *Obrót: 93 *Kontrola: 87 *Certyfikat: ITTF *Uchwyt: wklęsły Uchwyt CV - konkav (wklęsły) poszerzany tylko na końcu rączki. Daje możliwość lekkiego chwytu rękojeści, zabezpieczając wyślizgnięcie się przypadkowemu rakietki Atemi 2000 z ręki. Rakietka jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych co dodatkowo zwiększa atrakcyjność produktu. Posiada on klasyczne kolory jak: czerwień czy brąz ale posiada również najnowsze designerskie połączenia. Dla każdego gracza jest to ważne by jego rakietka posiadała własny, unikalny kolor. Dodatkowo zawarte technologie w Atemi 2000 sprawiają, że gra staje się dla każdego łatwiejsza i przyjemniejsza. Jest to ważne by podczas rozgrywki  każdy zawodnik mógł bez problemu nadać upragniony i wyjątkowy tor lotu piłki. Gracz posiadający tę rakietkę posiada już na samym starcie przewagę, gdyż dzięki nowoczesnej technologi zastosowanej w tym produkcie zmniejszają jego ciężar, co pozwala na swobodniejsze posługiwanie się nim. Stabilizacja uchwytu sprawia, że rozgrywka staje się przyjemniejsza oraz ogranicza do minimum przerwy w grze spowodowane wypadnięciem rakietki z ręki. Profesjonaliści cenią sobie bardzo ten produkt, ponieważ stabilizacja chwytu oraz możliwość nadania specyficznej paraboli lotu nigdy nie była tak łatwa jak do tej pory a to wszystko dzięki Atemi 2000. Warto poszukać ją tutaj https://www.fulsport.pl/product-pol-2361-Atemi-2000-Rakietka-do-tenisa-stolowego-raczka-wklesla.html