Żeby poprawić kondycję, należy bardzo mocno eksploatować organizm wydolnościowo – bieganie, szybka jazda rowerem, schody w interwałowy sposób to doskonałe ćwiczenia, które poprawią pracę serca, wydolność płuc i wytrzymałość mięśni. Walka o dobrą sylwetkę to zupełnie coś innego, ponieważ użytkownicy muszą dbać o odpowiednią ilość dostarczanych kalorii, jakość spożywanych produktów i przede wszystkim aktywność fizyczną, z której pomocą będą mogli zapotrzebowanie kaloryczne trzymać w ryzach. Czy płaska bieżnia Sky Walk może jakoś pomóc i poradzić sobie z naszymi problemami? Z pewnością jesteśmy w stanie, dzięki niej podbić swoją spontaniczną aktywność i tym samym stworzyć większe zapotrzebowanie kaloryczne dla naszego organizmu!

Czy płaska bieżnia nie będzie zbyt wolna?

Mogą pojawić się duże obawy o to, czy taki produkt nie będzie zbyt wolny dla większości użytkowników, ponieważ jak wiadomo, klasyczne modele mają uchwyty do trzymania się dłońmi, więc w bezpieczny sposób można maksymalizować swoje wyniki i efekty. Płaska bieżnia nie powinna być zbyt szybka, ponieważ jeśli źle postawimy nogę przy zbyt dużej prędkości, można szybko potknąć się i zaliczyć spotkanie z ziemią! Producent udostępnia klientom dwa warianty bieżni, ponieważ jedna z nich nie posiada uchwytu i oferuje maksymalną prędkość, która będzie wynosić 6km/h, lub jeśli ktoś potrzebuje większej aktywności i zabezpieczeń, posiada również możliwość zakupu modelu, który jest w stanie rozpędzić się do 8 km/h, jednak dysponuje on również możliwością rozłożenia uchwytu. Dla osób, które cenią minimalizm, płaska bieżnia w wersji wolniejszej bez uchwytu, będzie dużo lepszym wyborem, ponieważ jest ona lżejsza, mniejsza i bardziej kompaktowa, a spacer z prędkością 6 km/h, z pewnością będzie ogromną przyjemnością w czasie wieczornego oglądania ulubionych seriali.

płaska bieżniaStosunek jakości do ceny

Chociaż stawiając Sky Walk przy innych bieżniach, można odnieść wrażenie, że nie należy ona do najtańszych wyborów, to warto zwrócić uwagę na jej zaawansowanie technologiczne, ponieważ jeszcze kilka lat temu, bieżnia o tak kompaktowych wymiarach, pojawiała się jedynie w filmach Sci-Fi. Klienci w cenie produktu, otrzymują najlepszej jakości materiały, świetne wykonanie i przede wszystkim innowacyjne technologie, ubrane w niezwykle gustowny, elegancki i designerski strój. Kompaktowe bieżnie Sky Walk, doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, gdzie panuje minimalizm, chłodne kolory i wielka przestrzeń, połączona z nowościami technologicznymi.